Nákupní košík je prázdny

0,00 Kč Doručení
0,00 Kč K úhradě

Objednávka

Jak pečovat o vaše nové prádlo

Líbí se vám prádlo, které jste si koupila? Jeho něžná krajka, pastelová barva a na omak hebký materiál? Rádi bychom vám předali pár užitečných rad, které vám objasní, jak se správně o prádlo a plavky starat. Nadlouho tak zachováte jeho vzhled a funkčnost. Věřte, že správný způsob praní a jemná péče jsou pro dlouhodobý komfort nošení velmi důležité.

1. PRANÍ V RUCE

Chcete-li co nejdéle uchovat vzhled a funkčnost svého prádla, doporučujeme vám prát ho v ruce, samozřejmě bílé prádlo odděleně od barevného.

2. FORMOVÁNÍ KOŠÍČKŮ

Vyztužené košíčky po každém praní prsty jemně vypněte a vymodelujte do původního oblého tvaru.

3. SKLADOVÁNÍ

V prádelníku skladujte podprsenky volně rozložené.

4. AVIVÁŽ A BĚLIDLO

Při máchání nepoužívejte aviváž ani bělidlo, které velmi výrazně poškozují elastanová vlákna a způsobují změny jejich pružnosti a barevnosti - světlé barvy po čase šednou a syté naopak ztrácejí své svěží tóny.

5. ŽDÍMÁNÍ

Podprsenky s kosticí při praní v ruce neždímejte, aby nedošlo k její deformaci. Přebytečnou vodu z košíčků pouze prsty vymačkejte. Vyhněte se jakémukoli "kroutivému" pohybu.

6. SUŠENÍ A ŽEHLENÍ

Podprsenky nesušte na prudkém slunci ani v bubnových sušičkách. Nežehlete!

7. PROLAMOVÁNÍ

U podprsenek s vyztuženými bezešvými košíčky dávejte prosím pozor na to, aby nedošlo k jeho prolomení (např. během praní, uskladnění v tašce při cestách atd.). Takovým zacházením se povrch koše zvrásní a podprsenka se navždy znehodnotí.